HAKKIMIZDA

“Ayrıntılar önemlidir” sloganıyla 1997 yılında kurulan SEDAŞ GRUP sağlam ve kararlı adımlarla ilerleyerek her geçen gün kendi branşlarında uzman ve yetkin teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi görev edinmiştir. "

"Müşteriye daha iyi hizmeti en iyi nasıl sunabiliriz" sorusuna yanıt vermek için yola çıkan şirketimizin yaptığı işler ana başlıklarla şu şekilde sıralanabilir;
- Bilgi İşlem ve Teknik Servis Hizmetleri;
- Özel Yazılım Çözümleri;
- Network Alt Yapısı ve Güvenlik Sistemleri (Kamera, Alarm, Pdks, Bekçi Tur);
- Web Tasarım,Hosting Barındırma ve Domain (Alan adı) hizmetleri;

Bilgi İşlem ve Teknik Servis Hizmetleri kapsamında 100 ü aşkın Bakım Sözleşmeli müşterimize hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda firmaların Backuplama(yedekleme), Sunucu kurulumları, Bilgisayar sorunlarını en hızlı ve doğru bir şekilde çözme eğiliminde bulunmaktayız.

Özel Yazılım ve Çözümlerimiz de firmalarımızın yapısına göre işlerini kolaylaştırıcı sistemler yazmaktayız. Depo,Üretim,Kantar,B2B,Akaryakıt, Raporlama Vs. gibi hizmetleri en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız. Ayrıca Projelendirdiğimiz çözümlerimizde Firmanızın yapısına göre de uygulamalar yapmaktayız.

NETSİS Ticari MRP yazılımı ile 200’ü aşkın KOBİ ve Ticari işletmeyle her geçen gün kendini yenileyen ve teknolojiyi müşterilerinin beğenisine sunmayı kendimize ilke edindik.

NETSİS ile yapılan çalışmalarda üretim yapan firmaların ihtiyaçlarını, isteklerini danışmanlık ve uyarlama metodlarını oluşturarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın ürün ağaçlarından , işleyişine, barkod uygulamasından sevkiyatına kadar hemen hemen her konuda bilgi birikime sahip yetkin personelimiz sizler için görev almaya hazırdır.

Network Alt Yapısı ve Güvenlik Sistemleri kapsamında;Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan Sedaşın Güvenlik Sistemleri Bölümü kaliteden ödün vermeden en iyiyi, en uygun fiyatla ve en kısa sürede müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Her geçen gün Sedaş güvenlik yeni ürün ve markalarla standartlarını yükseltmeye devam etmekte,sektörün önde gelen güvenlik kuruluşları arasındaki yerini pekiştirmektedir. Sedaş Güvenlik Sistemlerinin satışını,pazarlamasını ve Dünya çapında tanınmış firmaların temsilciliğini alarak bayi ve servis ağı hizmetlerini yerine getirir.

Hizmetlerimiz kapsamında, sistem analizi,sistem önerimi,projelendirme,malzeme temini,montaj devreye alma ve bakım-onarım hizmetleri bulunmaktadır. Sedaş Güvenlik yüksek teknolojiyi çağdaş düşüncelerle birleştirerek hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre yüksek kalitede sunmayı amaçlamaktadır.

Web bölümünde;Siz değerli Firmalarımıza Hem barındırma hizmeti hem de tasarım hizmetini teknolojinin getirdiği yenilikler ile birlikta sunmaktayız. Mobil, Pc ve Android sistemlere uygun tasarım ve uygulamalar yapmaktayız. Mail hizmetleri konusunda da firmamız size en hassas desteği sağlayacaktır.

Birlikte çalışmak ümidiyle saygılar...